İçeriğe Atla Menüye Atla
logo
ELAZIĞ
Elaziğ Valiliği
İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü

İl Müdürü

IMG 20161221 WA0007

Hakif ÇERÇİ

Elazığ İl Afet ve Acil Durum Müdürü

1972 yılında Elazığ’ın Karakoçan ilçesinde doğdu.

Yüksek öğrenimini Sağlık meslek yüksek okulu radyolaji tekn. ve ikinci üniversite olarak Fırat üniversitesi inşaat mühendisliği bölümünü bitirdi. Şuanda Öğrenimine Açık öğretim üniversitesi işletme fakültesinde devam etmektedir.

1996 yılında Karakoçan Devlet Hastanesinde radyoloji tekn,1999-2000 yılları arasında Ruh Sağlığı ve Hastalıklar Hastanesinde, 2000 yılı itibari ile İl Sağlık Müdürlüğünde  İnşaat Mühendisi olarak çalıştı. 2008-2014 yılları arasında Elazığ Eğitim ve Araştırma hastanesinde  görev yaptı ve 2014 yılı içerisinde İl Sağlık Müdürlüğü inşaat yatırım biriminde  yeni yapılacak sağlık tesislerinin yatırım programını ve tüm alt yapı (fizibilite) çalışmalarını yürüttü.

Şu anda Elaziğ İl Afet ve Acil Durum Müdürü olarak kamu hizmetine devam etmektedir.

İŞ DENEYİMLERİ:

Sağlık Bakanlığı 23 ilde Dünya Bankası Kredili Tip Eğitim Sağlık Ocakları Bina yapım işi (4 vilayet :Kars-Ağrı-Iğdır-Ardahan illeri) Kontrol mühendisliği  ve Kontrol Amirliği olarak görev ifa etti.

KURS/SERTİFİKA BİLGİLERİ:

1.Bilgisayar Sertifikası 2.Deprem Tahkiki ve Güçlendirme  sertifikası3.Kamulaştırma ve Bilirkişi sertifikası 4.Enerji ve İş Güvenliği seminerlere katılım belgesi 5.İş Sağlığı ve İş Güvenliği Belgesi

Evli ve iki çocuk babasıdır.