İçeriğe Atla Menüye Atla
logo
Elaziğ Valiliği
İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü
RSS

Haberler

KBRN EĞİTİMLERİ 23 Ekim 2018
foto
Müdürlüğümüz Personelleri tarafından İlimiz Emniyet Müdürlüğünde görevli 280 kişilik Emniyet Müdürlüğü personeline Temel Afet Bilinci, KBRN tehditlerinde korunma yöntemleri, farkındalık ve şüpheli posta eğitimleri verilmiştir.
[Devamı]
TAMP-AYDES Eğitim Planı 01 Ekim 2018
foto
Türkiye Afet Müdahale Planın'nın (TAMP) uygulaması hakkında yerel düzeyde bilgi sahibi olunması ve TAMP'ın bilişim alt yapısını oluşturan Afet Yönetim ve Karar Destek Sisteminin (AYDES), TAMP kapsamında yerel düzelde tüm kullanıcılar tarafından etkin bir şekilde kullanılması amacıyla oluşturulan "TAMP-AYDES Eğitim Planı" çerçevesinde 4 ilin eğitiminden sorumlu TAMP-AYDES Eğitmeni olan Müdürlüğümüz Planlama ve Zarar Azaltma Şubesi tarafından Tunceli, Bingöl, Diyarbakır AFAD İl Müdürlükleri personeline yönelik Eğitimler tamamlanmış olup, Elazığ AFAD'ın eğitimleri devam etmektedir.
[Devamı]
AK PARTİ GENÇLİK KOLLARINA TEMEL AFET BİLİNCİ EĞİTİMİ VERİLDİ 01 Ekim 2018
foto
AFAD için muhtelif afetlerde her zaman çok önemli yer alan Sivil Toplum Kuruluşlarına verilen eğitimler çerçevesinde Adalet ve Kalkınma Partisi Elazığ Gençlik Kolları Merkez Yönetim Kurulundaki gençlerimize Temel Afet bilinci Eğitimi ve Kurumsal tanıtım programımızı tamamladık. Geleceğimizin teminatı gençlerimize ve AK Parti yönetimine AFAD'a gösterdikleri yakın ilgiden dolayı teşekkür ediyoruz.
[Devamı]
AFAD LOJİSTİK DEPOMUZDA YAPILAN ÇALIŞMALAR 23 Temmuz 2018
foto
AFAD Lojistik depomuz ve AFAD yerleşkesinin yapmayı planladığımız arazi ve civarında ağaçlandırma zemin düzenleme ve iyileştirmeler için İl Özel İdaremizin verdiği İş makinesi desteği ile ön hazırlık çalışmaları yapılıyor.
[Devamı]
BAŞKANLIĞIMIZDAN İLİMİZE ZİYARET 23 Temmuz 2018
foto
AFAD Başkan Yardımcımız Sayın İsmail PALAKOĞLU , İyileştirme Daire Başkanımız Sayın Muhammed Mahmud ÖTEGEN, Yer Seçim Grup Başkanımız Sayın AYHAN IŞIK ve hak sahipliği grubundan Bayram BARIŞ beyler ilimizi ziyaret ederek bir takım ziyaretlerde ve incelemelerde bulundular.
[Devamı]
SAYIN BAKANIMIZ SÜLEYMAN SOYLU'YU KARŞILAMA 23 Temmuz 2018
foto
Sayın Bakanımız Süleyman SOYLU beyin Elazığ, Tunceli ziyaretine AFAD olarak il müdürümüz Osman PIHTILI KBRN ve kaza kırım ekibimizle birlikte eşlik ettik. Programda ayrıca Ülkemizin yiğit evlatları şehitlerinden Fethi SEKİN’ in Eli öpülesi babası da Mehmet Zeki SEKİN de programa katılıp eşlik ederek bizleri onurlandırdı.
[Devamı]
MADEN İLÇEMİZDE YAPILAN İNCELEMELER 23 Temmuz 2018
foto
İl Müdürümüz Osman PIHTILI ve beraberindeki teknik heyetimiz Maden İlçemizin Gezin bölgesindeki Afet konutları bölgesinde bir takım incelemelerde bulunarak. Vatandaşlar ile istişarelerde bulundu.
[Devamı]
İL MÜDÜRÜMÜZ OSMAN PIHTILI'NIN 15 TEMMUZ MESAJI 13 Temmuz 2018
foto
15 Temmuzda yaşanan ve ülke tarihine kara bir leke olarak kazınan, ülkemiz egemenliğini, demeokrasisini ve milli birlik ve beraberliğini yok etmeye yönelik hain darbe girişimini, aradan 2 yıl geçse de, unutmayacağız, unutturmayacağız şiddet ve nefretle sürekli kınamaya devam edeceğiz.
[Devamı]
KAYIP ŞAHIH BULUNDU 19 Haziran 2018
foto
17.06.2018 tarihinde saat 20:50 sularında Kovancılar İlçe Jandarma Komutanlığınca Kurumumuza gelen telefon üzerine Kovancılar ilçesi Soğukpınar köyü Kamışlı Mezrası nüfusuna kayıtlı Abdurrahman YILDIRIM isimli şahsın kaybolduğu bilgisi verilmiş olup kurumumuz Arama ve Kurtarma ekipleri olay bölgesine intikal ederek Jandarma ve Vatandaşlarca yapılan arama tarama faaliyetlerine katılarak kayıp şahsın bulunması için çalışmalara başlamış olup 18.06.2108 tarihinde saat 13.30 sıralarında kayıp şahsı evine yakın bir bölgede sağ olarak bularak sağlık ekiplerine teslim etmişlerdir.
[Devamı]
AFETE MARUZ BÖLGELERİN SAYISALLAŞTIRILMASI 08 Haziran 2018
foto
İlimiz genelindeki Afete Maruz Bölge kararı olan 57 köydeki yerleşim birimlerinden 30 köyün tamamında Afete Maruz Bölgelerin sayısallaştırılma işlemleri tamamlanmıştır.
[Devamı]
Sayfalar: 12345678910