İçeriğe Atla Menüye Atla
logo
ELAZIĞ
Elaziğ Valiliği
İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü
RSS

Haberler

ARAZİ ÇALIŞMALARI 10 Mayıs 2018
foto
Elazığ ili sınırları dahilinde bulunan 30 köyde Afete maruz bölge kararı alınmış olan yerlerin sayısallaştırılması projesi kapsamında arazi çalışmaları son aşamaya gelmiştir.
[Devamı]
KBRN EĞİTİMİ 10 Mayıs 2018
foto
Müdürlüğümüz Arama Kurtarma Ekip personellerinden oluşturulan KBRN ekibimiz KBRN saldırı ve kazalarında meydana gelebilecek olası olumsuzları önlemek amacıyla KBRN konusunda etkin, aktif çalışan ve saha tecrübesi yüksek olan Bursa İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğüne hem pratik hemde teorik bilgilerinin arttırılması amacıyla eğitime gönderilmiştir.
[Devamı]
ENGELLİLER HAFTASI ETKİNLİK PROGRAMI 10 Mayıs 2018
foto
Her yıl 10–16 Mayıs günleri “ Engelliler Haftası” olarak çeşitli etkinliklerle değerlendirilmektedir. Bu günlerde engellilerin sorunlarına da çözüm önerileri üretilmekte; hayata onların penceresinden bakılması sağlanmaktadır. 10 Mayıs günü Engelliler Haftası kapsamında Öğretmenevi önünden Ahmet Aytar meydanına kadar farkındalık oluşturmak amacıyla yapılan yürüyüşe Elazığ AFAD olarak katıldık. Tüm engelli vatandaşların ENGELLİlLER HAFTASI nı Elazığ AFAD olarak kutluyoruz.
[Devamı]
SEMPOZYUMA ÇAĞRI 03 Mayıs 2018
foto
Heyelan konusunda çalışan kamu kurum ve kuruluşları, yerel yönetimler, üniversiteler, STK ve özel teşebbüs temsilcilerini aynı platformda buluşturarak; Eşgüdüm ve işbirliğini arttırmak, Mevzuat ve çalışmalardaki boşlukları belirleyerek, görev ve sorumlulukları netleştirmek, Bilimsel ve teknolojik gelişmeler ışığında elde edilen bilgi ve tecrübeleri paylaşmak, Politikalar üreterek Afet Yönetimini doğru ve hızlı bir şekilde yönlendirmek, Ulusal Heyelan Sempozyumunu her iki yılda bir düzenleyerek geleneksel hale getirmek, amacıyla, Başbakanlık (Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı) ve Orman ve Su İşleri Bakanlığı (Çölleşme ve Erozyonla Mücadele Genel Müdürlüğü) tarafından 11-12 Ekim 2018 tarihlerinde Ankara’da 2. Ulusal Heyelan Sempozyumu düzenlenecektir....
[Devamı]
SEL BASKINI 02 Mayıs 2018
foto
İlimiz Merkeze Bağlı Hıdırbaba köyünüde meydana gelen aşırı yağışın sele dönüşmesi nedeni ile sele kapılan küçükbaş hayvanlar için Elazığ AFAD olarak arama tarama çalışmaları yaptık.
[Devamı]
BASINDA ELAZIĞ AFAD 19 Nisan 2018
foto
Elazığ AFAD’tan yerli ve milli silahların üretimine destek Elazığ Afet ve Acil Durum Müdürlüğü yerli ve milli silahların üretimine destek vermek amacıyla Afrin’de operasyonlarını sürdüren TSK’ye maddi yardımda bulundu. Elazığ İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü personelleri, TSK tarafından yürütülen Zeytin Dalı Harekatı kapsamına destek olmak amacıyla maddi yardımda bulundu.
[Devamı]
İl Afet ve Acil Durum Koordinasyon Kurulu 2018 Toplantısı Gerçekleştirildi 10 Nisan 2018
foto
Türkiye Afet Müdahale Planı (TAMP-ELAZIĞ) kapsamında yapılan İl Afet ve Acil Durum Koordinasyon Kurulu toplantısı Valilik Toplantı Salonunda Sayın Valimizin Başkanlığında Koordinasyon Kurulu Üyelerinin katılımı ile gerçekleştirildi.
[Devamı]
İL MÜDÜRÜMÜZ OSMAN PIHTILI'NIN POLİS HAFTASI MESAJI 10 Nisan 2018
foto
Kurulduğu 10 Nisan 1845 tarihinden bugüne kadar ülkemizde huzur ve düzenin bozulmaması ve bizlerin güvenli bir şekilde yaşamını sürdürebilmesi için gece gündüz fedakârca görev yapan, Türk Polis Teşkilatının 173. yılı kutluyor. görevleri uğruna şehit düşmüş emniyet mensuplarını rahmetle anıyor, gazilerimize şükranlarımı sunuyorum.
[Devamı]
FUARDA AFAD STANDI 09 Nisan 2018
foto
Elazığ İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü olarak ilimizde açılan Düğün ve Ev Konsepti fuarında ziyarete gelen halkımıza AFAD'ı antarak AFAD GÖNÜLSÜ yapmak için stant açtık. standımıza gösterdikleri ilgiden dolayı ELAZIĞ AFAD olarak tüm halkımıza teşekkürlerimizi sunuyoruz.
[Devamı]
İL MÜDÜRÜMÜZ OSMAN PIHTILI'NIN 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ MESAJI 08 Mart 2018
foto
Geleceğimizi yetiştiren ve şekillendiren, toplum hayatında erkeklerden çok daha zor şartlarda çalışmak zorunda bırakılan kadınlarımızın bu özel gününü en kalbi duygularla kutlar, gelişimin ancak kadınların toplumlarda hak ettikleri yeri bulmalarıyla mümkün olacağının altını çizmek isterim. Bütün dünya kadınlarına sağlık, mutluluk ve esenlik dolu günler diliyor, 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyorum.
[Devamı]
Sayfalar: 12345678