İçeriğe Atla Menüye Atla
logo
ELAZIĞ
Elaziğ Valiliği
İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü
RSS

Haberler

İNŞAAT GÖÇÜĞÜNE EKİPLERİMİZCE MÜDAHALE EDİLDİ 19 Şubat 2018
foto
İlimiz Diyarbakır yolu Kekliktepe mevkiinde inşaatı devam etmekte olan binada beton dökümü sırasında tabliye çökmesi sonucu meydana gelen göçükte enkaz altında kalan 3 kişi yaralı olarak ekiplerimiz tarafından kurtarılarak hastaneye sevk edilmiştir.
[Devamı]
TAMP-ELAZIĞ 2018 HAZIRLIK TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ 12 Şubat 2018
foto
Elazığ İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü olarak TAMP-ELAZIĞ 2018 Koordinasyon Kuruluna Hazırlık Toplantısı 26 hizmet grubu Yöneticileri ve Plan hazırlayıcıların katılımı ile başladı. Toplantıda Elazığ İlinde Afet ve Acil Durumlarının değerlendirilmesi, alınacak önlemleri belirlenmesi, Aydes, 26 Hizmet grubu planlarının güncellenmeleri konuları görüşüldü. Toplantı sonunda Afet Yönetim ve Karar Destek Sistemi Projesi (AYDES) konusunda sisteme giriş yapılarak uygulamalı bilgilendirmeler yapılıp toplantı sonlandırıldı.
[Devamı]
ELAZIĞ AFAD ZEYTİN DALI HAREKÂTI YARDIM KAMPANYASINDA KAMU KURUMU OLARAK BİZDE VARIZ 09 Şubat 2018
foto
Elazığ İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü olarak Mehmetçiklerimize manevi destek olmak amaçlı, Afrin’deki güvenlik güçlerimiz ve Zeytin Dalı Operasyonu mor el ve motivasyon kampanyasını Elazığ İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü olarak bizde Kamu Kurumu olarak destekliyoruz.
[Devamı]
MADEN İLÇESİNDE HEYELAN BİLGİLENDİRİLMESİ! 30 Ocak 2018
foto
Maden ilçesi Camıkebir mahallesinin bir kısmını kapsayan muhtemel heyelan afeti nedeni ile halkı bilgilendirmek için düzenlenen toplantıda heyelan afeti ve kapsadığı alan ve yapılacak işlemlerle ilgili halka bilgilendirme yapıldı.
[Devamı]
MADEN İLÇESİ ETÜT RAPORLARI ASKIYA ÇIKARILDI! 30 Ocak 2018
foto
Maden İlçesi Camıkebir mahallesine ait muhtemel heyelan afeti nedeniyle Etüt Raporları askıya çıkarıldı. Raporlara yasal itiraz süresini Maden Kaymakamlığımıza ait www.maden.gov.tr resmi internet sayfasından öğrenebilirsiniz.
[Devamı]
ZEYTİN DALI HAREKATINA LOJİSTİK DESTEK! 30 Ocak 2018
foto
Zeytindalı harekatındaki güvenlik güçlerimize lojistik destek vermek için, AFAD günün her saatinde göreve hazır ve görev başında bulunmaktadır. SLOGANIMIZ
[Devamı]
Özel Güvenlik Görevlilerine AFAD Bilinçlendirme Eğitimi 10 Ocak 2018
foto
Elazığ İli ve İlçelerinde görev yapan tüm özel güvenlik personeline afet öncesi, sırası ve sonrası, ilk 72 saat, afete hazır aile ve birey eğitimleri Elazığ Afet ve Acil Durum Müdürlüğü tarafından verilmiştir.
[Devamı]
TAMP-Elazığ Bölgesel Masa Başı 2017 Tatbikatı Yapıldı. 13 Aralık 2017
foto
Elazığ İl Afet Müdahale Planının (TAMP-Elazığ), uygulanabilirliğini arttırmak amacıyla, 26 Hizmet Grubu Sorumluları, Yöneticileri ve destek İlerimiz Diyarbakır-Malatya-Adıyaman-Tunceli ve Erzincan İlerinin İl Afet ve Acil Durum Müdürlerinin ve personellerinin katılımı ile 12 Aralık 2017 tarihinde Saat: 13:30 da İl Afet ve Acil Durum Yönetim Merkezi Toplantı Salonunda TAMP-Elazığ Bölgesel Masa başı 2017 Tatbikatı gerçekleştirildi.
[Devamı]
Afete Hazır Okul 24 Kasım 2017
foto
Afete Hazır Türkiye Bilinçlendirme ve Eğitim Seferberliği ''Afete Hazır Okul'' kapsamında; İl Afet ve Acil Durum Müdürü Hakif ÇERÇİ, Zülfü Ağar Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdürlüğü Personellerine ve öğrencilerine yönelik; Temel Afet Bilinci, Hafif Arama Kurtarma, yangın ve Bina Tahliyesi konularında eğitimler verilip, Eğitimler sonucunda tahliye tatbikatı yapılmıştır…
[Devamı]
Afete Hazır Okul 10 Kasım 2017
foto
Afete Hazır Türkiye Bilinçlendirme ve Eğitim Seferberliği ''Afete Hazır Okul'' kapsamında; İlimiz, Merkez İlçesinde bulunan Eğitim Kurumlarına, öğretmen ve öğrencilerine yönelik; Temel Afet Bilinci ve Bina Tahliyesi konularında eğitimler verilmeye devam ediliyor.
[Devamı]
Sayfalar: 1234567