İçeriğe Atla Menüye Atla
logo
Elaziğ Valiliği
İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü
RSS

Haberler

AFAD LOJİSTİK DEPOMUZDA YAPILAN ÇALIŞMALAR 23 Temmuz 2018
foto
AFAD Lojistik depomuz ve AFAD yerleşkesinin yapmayı planladığımız arazi ve civarında ağaçlandırma zemin düzenleme ve iyileştirmeler için İl Özel İdaremizin verdiği İş makinesi desteği ile ön hazırlık çalışmaları yapılıyor.
[Devamı]
BAŞKANLIĞIMIZDAN İLİMİZE ZİYARET 23 Temmuz 2018
foto
AFAD Başkan Yardımcımız Sayın İsmail PALAKOĞLU , İyileştirme Daire Başkanımız Sayın Muhammed Mahmud ÖTEGEN, Yer Seçim Grup Başkanımız Sayın AYHAN IŞIK ve hak sahipliği grubundan Bayram BARIŞ beyler ilimizi ziyaret ederek bir takım ziyaretlerde ve incelemelerde bulundular.
[Devamı]
SAYIN BAKANIMIZ SÜLEYMAN SOYLU'YU KARŞILAMA 23 Temmuz 2018
foto
Sayın Bakanımız Süleyman SOYLU beyin Elazığ, Tunceli ziyaretine AFAD olarak il müdürümüz Osman PIHTILI KBRN ve kaza kırım ekibimizle birlikte eşlik ettik. Programda ayrıca Ülkemizin yiğit evlatları şehitlerinden Fethi SEKİN’ in Eli öpülesi babası da Mehmet Zeki SEKİN de programa katılıp eşlik ederek bizleri onurlandırdı.
[Devamı]
MADEN İLÇEMİZDE YAPILAN İNCELEMELER 23 Temmuz 2018
foto
İl Müdürümüz Osman PIHTILI ve beraberindeki teknik heyetimiz Maden İlçemizin Gezin bölgesindeki Afet konutları bölgesinde bir takım incelemelerde bulunarak. Vatandaşlar ile istişarelerde bulundu.
[Devamı]
İL MÜDÜRÜMÜZ OSMAN PIHTILI'NIN 15 TEMMUZ MESAJI 13 Temmuz 2018
foto
15 Temmuzda yaşanan ve ülke tarihine kara bir leke olarak kazınan, ülkemiz egemenliğini, demeokrasisini ve milli birlik ve beraberliğini yok etmeye yönelik hain darbe girişimini, aradan 2 yıl geçse de, unutmayacağız, unutturmayacağız şiddet ve nefretle sürekli kınamaya devam edeceğiz.
[Devamı]
KAYIP ŞAHIH BULUNDU 19 Haziran 2018
foto
17.06.2018 tarihinde saat 20:50 sularında Kovancılar İlçe Jandarma Komutanlığınca Kurumumuza gelen telefon üzerine Kovancılar ilçesi Soğukpınar köyü Kamışlı Mezrası nüfusuna kayıtlı Abdurrahman YILDIRIM isimli şahsın kaybolduğu bilgisi verilmiş olup kurumumuz Arama ve Kurtarma ekipleri olay bölgesine intikal ederek Jandarma ve Vatandaşlarca yapılan arama tarama faaliyetlerine katılarak kayıp şahsın bulunması için çalışmalara başlamış olup 18.06.2108 tarihinde saat 13.30 sıralarında kayıp şahsı evine yakın bir bölgede sağ olarak bularak sağlık ekiplerine teslim etmişlerdir.
[Devamı]
AFETE MARUZ BÖLGELERİN SAYISALLAŞTIRILMASI 08 Haziran 2018
foto
İlimiz genelindeki Afete Maruz Bölge kararı olan 57 köydeki yerleşim birimlerinden 30 köyün tamamında Afete Maruz Bölgelerin sayısallaştırılma işlemleri tamamlanmıştır.
[Devamı]
FİLİSTİN'E UMUT OL! 29 Mayıs 2018
foto
Filistin’in acılarını biraz olsun hafifletmek için “Filistin” yazıp 1866’ya SMS göndererek ya da http://afad.gov.tr üzerinden bağış yaparak kampanyamıza destek olabilirsiniz.
[Devamı]
KURUMSAL KAPASİTEMİZİ GELİŞTİRME EĞİTİMLERİ 24 Mayıs 2018
foto
İlimizin tamamında halkımıza yönelik Temel Afet bilinci eğitimleri ,tatbikatları hızla devam ederken bir yandan da; Nerede Hayat Orada AFAD düsturu ile çalışan AFAD , ülkemiz topraklarında , sınır bölgelerinde ve uluslararası her yerde her türlü Doğal, Teknoloji, İnsan kaynaklı afetlerde, mülteci kamplarında ve Acil Durumlarda her an göreve hazır görev başındadır.
[Devamı]
ARAZİ ÇALIŞMALARI 10 Mayıs 2018
foto
Elazığ ili sınırları dahilinde bulunan 30 köyde Afete maruz bölge kararı alınmış olan yerlerin sayısallaştırılması projesi kapsamında arazi çalışmaları son aşamaya gelmiştir.
[Devamı]
Sayfalar: 123456789